O firmie


Witam na stronie firmy BIMevo. Firma powstała jako jednoosobowa działalność gospodarcza i w tej formule ma zamiar funkcjonować. Wpływ na podjęcie decyzji o założeniu firmy wywarł niedobór oferowanych usług nowoczesnej technologii BIM w Polskim sektorze budowlanym z zakresu branży M&E. Nowoczesne technologie oraz napięte terminy powodują, że tradycyjne metody są niewystarczające.


Oferujemy pełne wsparcie dla naszych klientów. Ważne dla nas jest to aby technologia BIM była rozpowszechniania na wszystkich płaszczyznach całego procesu jakim jest projektowanie, a nie pozostawianie tych narzędzi jedynie w zamkniętym środowisku biur architektonicznych.  Ta nowoczesna technologia niesie olbrzymie możliwości, ułatwiające cały proces projektowania, jak i planowania inwestycji. Kluczową ideą BIMu jest swobodny dostęp do materiałów oraz jasny i klarowny przekaz wszystkich informacji dla sektora budowlanego.


Pracujemy w oparciu o licencjonowane programy firm, np.: jak Autodesk oraz w zależności od zapotrzebowania pracujemy na oprogramowaniu uzależnionym od charakteru zlecenia.

Siedziba firmy znajduję się w Radzyminie jednakże chcemy pokreślić, że swoim zakresem działamy na terenie całego  kraju i jesteśmy w stanie dojechać w każde  miejsce wykonywanego zlecenia.

Współpraca


Zrealizowane projekty

40

Lata na rynku

3

Wdrożenia BIM

5

Szkolenia BIM

50

Kontakt


BIMevo Marcin Gałka

Szafranowa 10

05-250 Radzymin

530-747-930

kontakt@bimevo.pl


NIP: 6551944757

REGON: 369645596